کارخانه توليدي لابانته با هدف توليد فرآورده هاي آرايشي و بهداشتي تاسيس گردید و همواره سعي در توليد مطلوب و با كيفيت محصولات خود را دارد . ادکلنهای لابانته با فرمولاسیون دقیق و پویا و استفاده از مواد اولـیه مرغوب کشور سوئیس تولید می شود . فرمولسازی در لابراتوار مجهز و واحد تحقـیق و توسعه لابانته و پـس از آزمـایشهای تخـصـصی دوره ای و تست های گوناگون بر روی مواد اولیه و اثبات سازگاری محصول با پوست به مرحله تولید می رسد اعمال کنترل کیفی فراگیر از مزیتهای این کارخانه است که در حفظ و ارتقاء آن کوشا بوده ایم . اخذ پروانه بهره برداری از سازمان صنعت و معد ن و پروانه بهداشتی ساخت به شماره و اخذ نشان ( سیب سلامت ) نیز مهر تائید دیگری بر کیفیت بالای لابانته می باشد . توجه به نیازها و خواسته های مصرف کنندگان ، ارتقاء روز افـزون کیفیت ، تـوزیع گسـترده محصولات ، ارائه خدمات بهتر به مشتریان ، توجه به نوآوری در فرمولاسیون و بهینه سازی آن مطابق با آخرین یافـته های علمی از جمله اهداف دائمی گروه لابانته است . در این مسیرلابانته به پشتوانه اعتماد مصرف کنندگان گام های جدیدی را برای توسعه محصـولات برخواهد داشت ، که امید است مورد قبول بزرگترین حامیان  لابانـته که همـان مصرف کننـدگان محـصولات هـستند قرار گیرد

شبکه گسترده فروش

شبکه گسترده فروش محصولات در سراسر کشور، بهره مندی از تیم متخصص فنی از جمله عوامل موثر در دستیابی به این موفقیت بوده اند.

بسته بندی شیک

بدون تردید نمی توان نقش بسته بندی جذاب و مناسب را در کنار یک محصول با کیفیت نادیده گرفت. به عبارت دیگر رمز موفقیت ما در فروش، ارائه یک محصول با کیفیت در پوشش یک بسته بندی با کیفیت است.

لابراتوار پیشرفته لابانته

در تهیه و تولید محصولات لابانته، از مرغوب‌ترین و باکیفیت‌ترین مواد اولیه‌ استفاده می‌شود که در لابراتوار مجهز و پیشرفته لابانته زیر نظر مجرب‌ترین اساتید و طی آزمایش‌های گوناگون به مرحله تولید و بسته بندی میرسند.