ما در لابانته به بهبود همه جانبه و مداوم فعالیت تولیدی خود ایمان داریم تا این رهگذر سبب افزایش کیفیت و رضایتمندی هرچه بیشتر همکاران و مشتریان شود.

کارخانه لابانته با هدف تولید فرآورده‌های آرایشی و بهداشتی تاسیس گردید. ادکلن‌های لابانته با فرمولاسیون دقیق و پویا و استفاده از مواد اولـیه مرغوب که تحت لیسانس بزرگترین تولیدکننده عطر و ادکلن در سوئیس تولید می‌شود. فرمولسازی در لابراتوار مجهز و واحد تحقـیق و توسعه لابانته و پـس از آزمـایش‌های تخصصی دوره‌ای و تست‌های گوناگون بر روی مواد اولیه به مرحله تولید می‌رسد.

توجه به نیازها و خواسته‌های مصرف‌کنندگان، ارتقاء روزافـزون کیفیت، تـوزیع گسـترده محصولات، توجه به نوآوری در فرمولاسیون و بهینه‌سازی آن مطابق با آخرین یافـته‌های علمی از جمله اهداف دائمی گروه لابانته است.

اخذ نشان سیب سلامت از وزارت بهداشت نیز مهر تائید دیگری بر روی محصولات لابانته می باشد

اهداف گروه لابانته :

اگر دقت نکنید که به کجا دارید می روید ، ممکن است در هر مسیری گام بگذارید؛  اما اگر بدانید به کجا می روید ،آنگاه لازم است راه درست را بیابیدو بپیمایید.هدف لابانته قدم گذاشتن در راه درست و پیمودن آن است . ما باید پیوسته بهبود پیدا کنیم زیرا دنیا هر روز در حال تغییر است ، ما در حال تبدیل شدن به یک جامعه جهانی آگاه و رقابتی هستیم . چنانچه به فکر بهبود کیفی و کمی نباشیم ، روزی متوجه خواهیم شد فرصت هایی را از دست داده ایم

ما اراده و تعهد خود را مبنی بر استقرار سیستم مدیریت کیفیت بر مبنای استاندارد GMP اعلام و برای استمرار حرکت تکاملی خود در محیط رقابتی و پیچیده جهان امروز و نیل به موفقیتی پایدار، از خطوط راهنمای استاندارد های بهداشتی بهره می گیرد.
ما بر آنیم که با تولید مرغوب ترین و گسترده ترین دامنه ی محصولات، متضمن بهداشت و سلامت مردم در این زمینه بوده و کسب “اطمینان و رضایت مصرف کنندگان عزیز” بالاترین هدف ماست.
سایر اهداف اصلی شرکت عبارتند از:

  • ارتقاء بهره وری
  • بهبود مستمر فرایندها
  • ارتقاء سطح بهداشت محیط و محصول
  • افزایش فروش (سهم بازار)
  • گسترش تنوع سبد محصول